Aktualności
Konkurs na nazwę podmiotu / Aktualności / Strona główna /
Konkurs na nazwę podmiotu
dodano: 21.02.2017

Szanowni Państwo
Pracownicy
Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy sp. z o.o. w Gdańsku
Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy sp. z o.o. w Wejherowie
Szpitali Wojewódzkich w Gdyni Sp. z o.o.

Marszałek Województwa Pomorskiego pan Mieczysław Struk wraz z Zarządami Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy sp. z o.o. w Gdańsku, Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy sp. z o.o. w Wejherowie oraz Szpitali Wojewódzkich w Gdyni sp. z o.o., mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie na nazwę podmiotu powstałego z połączenia szpitali: Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy sp. z o.o. w Gdańsku, Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy sp. z o.o. w Wejherowie oraz Szpitali Wojewódzkich w Gdyni sp. z o.o.

Po wielu przeprowadzonych rozmowach oraz Państwa sugestiach uznaliśmy, że w procesie tworzenia nowej nazwy tylko pracownicy łączonych szpitali najlepiej znają specyfikę pracy na rzecz pomorskich pacjentów. Jesteśmy głęboko przekonani, że to właśnie Państwo jesteście w stanie nazwą oddać charakter tak ważnej dziedziny, jaką jest zdrowie. Jedynie wsłuchanie się w Państwa zdanie oraz wspólne nasze działanie pomoże w  zbudowaniu wśród pacjentów zaufania i poczucia bezpieczeństwa do nowo powstałego podmiotu.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, kreatywności i inicjatywy oraz do przesyłania propozycji nazwy. Już teraz dziękujemy za zaangażowanie i wkład w tworzenie nowej nazwy podmiotu leczniczego.

Z poważaniem
Prezes Zarządu
Danuta Jędrzak-KułagaRozstrzygnięcie konkursu:

http://pomorskie.eu/-/jak-nazwac-trzy-laczone-ze-soba-szpitale-pracownicy-zglosili-az-35-propozycji